0
Мій кошик
Укр
Додайте товари в побажання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сухий корм для цуценят

У процесі дорослішання організм чотириногого вихованця потребує постійного надходження поживних речовин. Універсальним рішенням для зростаючого цуценя буде введення в його раціон сухого корму стартера. Він являє собою спеціально розроблене для підростаючих собак харчування, а також застосовується для сук, що знаходяться на завершальній стадії вагітності, а також в лактаційний період. Харчування створено з урахуванням усіх потреб тварин на перерахованих вище етапах життя.

Сухий корм стартер - чудовий вибір для цуценят, вагітних і годуючих сук, оскільки повністю забезпечує їх необхідним комплексом вітамінів і мінеральних речовин. Він прекрасно засвоюється, не викликаючи розлади травного тракту, оскільки за структурою дуже нагадує материнське молоко. Вживання підростаючої собакою цього корму значно полегшує процес відбирання, повністю безпечно, сприяє зміцненню імунної системи.

Особливості кормів-стартерів для цуценят

У корм стартер входять наступні корисні речовини:

  • 30% білків, що забезпечують організм тварини необхідною кількістю енергії.
  • 22% жирів, що дають сили для щоденного розвитку.
  • Вітамінний і мінеральний комплекс, необхідний для нормального функціонування всіх систем організму.

Калій і фосфор, що входять до складу корму сприяють зміцненню кісток і скелета, а підтримку нервової системи тваринного забезпечує докозагексаеновая і ейкозапентаєнова кислота.

Продукт являє собою ексклюзивну комбінацію поживних речовин. Його часто використовують при перекладі цуценя від молока на тверде харчування. А щоб вашому вихованцеві було легше є крокети їх можна розмочити водою до кашоподібної консистенції.

Вгору