Ця угода, далі "Угода" укладається між Інтернет-зоомагазином "HappyPet", який має адресу в мережі Інтернет https://happypet.net.ua, далі "Інтернет-зоомагазин" або "Сайт" і користувачем послуг Інтернет-зоомагазину, далі "Покупець" і визначає умови придбання товарів через Сайт.

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем і Інтернет-зоомагазином в момент оформлення замовлення. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей Сайту, наданої Інтернет-зоомагазином майданчики для отримання, розміщення інформації та оформлення замовлень

1.2. Відвідувач, що реєструється і авторизуватися з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем Сайту.

1.3. Реєструючись і / або оформляючи замовлення на сайті https://happypet.net.ua Покупець погоджується з цими умовами.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на сайті https://happypet.net.ua. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов'язуєтеся повідомити Інтернет-зоомагазин про це.

1.5. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, встановлених цією Угодою, на території України.

1.6. Інтернет-зоомагазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.7. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковано на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений на Сайті через фотографії, які є власністю Інтернет-зоомагазину.

2.2. Кожна фотографія супроводжується текстовою інформацією: кодом товару, ціною і описом товару.

2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-зоомагазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-зоомагазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-зоомагазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

2.6. З огляду на те, що різні виробники надають на свій товар різні терміни гарантії, Покупець при оформленні замовлення повинен уточнювати у представника Інтернет-зоомагазину гарантійні терміни на товари з метою уникнення непорозумінь.

2.7.Установленний виробником гарантійний строк обчислюється з дня отримання товару Покупцем (якщо Покупець & ndash; житель м.Києва) або відправки товару Покупцеві через компанію-перевізника.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості (в разі наявності відповідної кількості Товару). Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами: зроблений по телефону, по електронній пошті або оформлений самостійно на Сайті.

3.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупця надсилається повідомлення, яке підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних товарів і загальної суми замовлення. Представник Інтернет-зоомагазину зв'язується з Покупцем (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження замовлення.

3.3. При неможливості здійснити доставку товарів в зазначений клієнтом день і час - представник Інтернет-зоомагазину зобов'язаний довести до відома про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).

3.4. При відсутності товару на складі представник Інтернет-зоомагазину зобов'язаний довести до відома про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).

3.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

3.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправки Покупцеві, завчасно повідомивши про це Інтернет-зоомагазин (по телефону або за допомогою електронної пошти).

4. Доставка і приймання-передавання товару

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-зоомагазині, в узгодженому кількості та асортименті, здійснюється службою доставки по території міста Києва.

4.2. Можливість доставки товару в інші регіони України (терміни, вартість і т.п.) обумовлюється окремо в кожному випадку.

4.3. Витрати з доставки товару по Україні оплачуються Покупцем.

4.4. Відправлення та доставка замовленого товару проводиться в обумовлені з Покупцем терміни.

4.5. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра Інтернет-зоомагазину виконати прийняття замовленого товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару. Претензії про некомплектність або відсутності будь-якого товару після того, як Покупець отримав замовлення, не розглядаються.

4.6. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару (оплата загальної суми замовлення і суми витрат з доставки товару Покупцеві).

4.7. Разом з товаром Покупець отримує Видаткову накладну на товар.

4.8. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це в процесі оформлення замовлення представнику Інтернет-зоомагазину по телефону.

5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару вказані на Сайті в розділі & laquo; способи оплати & raquo;.

5.2. При готівковому розрахунку Покупець оплачує товар шляхом передачі грошей представнику Інтернет-зоомагазину, який здійснює поставку товару шляхом.

5.3. При безготівковому розрахунку Покупець вносить стовідсоткову передоплату товару шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок Інтернет-зоомагазину.

5.4. Товар оплачується тільки в гривнях (Національна валюта України).

6. Повернення і обмін товару.

6.1 Вимога Покупця про обмін або повернення Товару підлягає задоволенню, якщо Товар не був у споживанні, збережено його споживчі властивості, збережена і не порушена упаковка, збережені документи, що підтверджують факт купівлі цього Товару в Інтернет-зоомагазині https: // happypet .net.ua.

6.2. Термін такого вимоги становить 14 (чотирнадцять) днів з моменту передачі Товару Покупцю.

6.3. Покупець компенсує Інтернет-зоомагазин необхідні транспортні витрати, понесені у зв'язку з організацією обміну або повернення Товару.

7. Інші умови

7.1. Інтернет-зоомагазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також припиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

7.2. Інтернет-зоомагазин не несе відповідальності за доставку Товару, якщо Покупцем вказано неправильну адресу доставки.

7.3. Інтернет-зоомагазин не несе відповідальності, якщо очікування Покупця про споживчі властивості Товару виявилися не виправдані.

7.4. Інтернет-зоомагазин не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань по доставці Товару, якщо вони є наслідком форс-мажорних обставин.

7.5. Покупець, оформляючи замовлення на придбання Товару, несе відповідальність за достовірність наданої інформації про себе, а також підтверджує, що з умовами цієї Угоди ознайомлений і згоден.

7.6. Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні Сторонами зобов'язань за цією Угодою, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, СТОРОНИ мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

8. Гарантійні умови

8.1. На всю продукцію, що продається в Інтернет-магазині https://happypet.net.ua, є всі необхідні сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.

8.2. Гарантійний термін експлуатації на ТОВАР встановлює виробник. Термін гарантії вказується в гарантійному талоні.

9. Форс-мажорні обставини.

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань Сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т. П.), Обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. П.), Заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції заборони на торгівлю і т. п.). Протягом цього часу СТОРОНИ не мають взаємних претензій, і кожна з сторін приймає на себе свій ризик наслідків форс-мажорних обставин.

10. Термін дії та розірвання договору

10.1. Даний Договір діє до моменту виконання Сторонами своїх зобов'язань за Договором.

10.2. Цей Договір може бути розірваний до закінчення терміну його дії за взаємною згодою Сторін або в односторонньому порядку, а також у випадках, передбачених Договором.

10.3. При розірванні даного Договору в односторонньому порядку Сторона повинна повідомити про це іншу Сторону по телефону і / або по електронній пошті. Анулювання Стороною Замовлення, також як повернення прийнятого Товару Продавцю, свідчить про розірвання Договору в односторонньому порядку. Цей Договір буде вважатися розірваним через 2 (два) робочих дні з моменту повідомлення однією Стороною відповідної інформації іншій Стороні по телефону і / або з моменту отримання Стороною електронного повідомлення від Сторони, яка ешіла відмовитися від Договору.

10.4. Договір слід вважати розірваним безпосередньо з моменту повідомлення Продавцем Покупцеві по телефону або з моменту отримання Покупцем повідомлення про це від Продавця за допомогою електронної пошти, у випадках, якщо:

10.4.1. Покупець здійснює будь-які дії, які шкодять / можуть зашкодити діловій репутації Продавця і / або третіх осіб, пов'язаних договірними відносинами з Продавцем, або суперечать / можуть суперечити законодавству України, міжнародним нормам, звичаям ділового обороту і / або загальноприйнятим нормам моралі;

10.4.2. дії Покупця не спрямовані на купівлю Товарів і / або в них міститься злий умисел і / або шахрайські наміри і / або спроби нашкодити господарської діяльності Продавця і / або порушити права інтелектуальної власності Продавця і / або отримати несанкціонований доступ до інформації, яка є власністю Продавця;

10.4.3. виявиться, що надані Покупцем Персональні дані є неповними і / або недостовірними і / або неактуальними і / або належать третім особам;

10.4.4. Покупець зловживає правами, наданими йому за цим Договором;

10.4.5. судом прийнято відповідне рішення;

10.4.6. в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.