0
Мій кошик
Укр
Додайте товари до списку бажань

PrimaDog

PRIMADOG ЗНАЄ, ЩО ПОТРІБНО ВАШОМУ УЛЮБЛЕНЦЮ!

Місія Prima Dog – забезпечити собакам щасливе та здорове життя. Тому ми пропонуємо добре збалансовану їжу, що відповідає природнім потребам їхнього харчування. Наші продукти базуються на результатах останніх наукових досліджень та передових виробничих технологіях.

М’ясо – невід’ємна частина харчування собаки, тому це завжди головний інгредієнт наших продуктів. Ми бажаємо Вашому собаці довгого та здорового життя, тому не використовуємо пшеницю, сою, штучні барвники чи підсилювачі смаку. Ми виробляємо тільки продукти, якими годуємо власних собак.

Собаки –хижаки, які здатні перетравлювати незначну кількість рослинних вуглеводів. Однак, основою добре збалансованого харчування собаки завжди буде м’ясо. М’ясо – основний елемент для формування м’язової сили собаки та його загального самопочуття.

Собаки вживають рослинні вуглеводи та клітковину переважно для прискорення роботи їх системи травлення. Оскільки собаки не можуть переробляти вуглеводи так, як це робить людина, основним джерелом енергії для них є жири.

М’ясо – невід’ємна частина харчування собаки, тому це завжди головний інгредієнт наших продуктів. Цього не можна сказати про інші бренди на ринку кормів для собак. В якості джерела вуглеводів ми використовуємо тільки картоплю без глютену, сушені яблука та добре засвоювану кукурудзу. Інші бренди часто використовують дешеві наповнювачі (пшеницю чи сою) з метою збільшення ваги корму. Їх використовують тому, що м’ясо – найдорожча сировина для собачої їжі. На додаток, пшениця та соя є причиною алергічних реакцій у собак.

 

ПІВНІЧНІ ЯГОДИ ТА ТРАВИ

 

Наша продукція містить комбінацію корисних північних ягід та трав.

Натуральні ягоди та трави – найкраще джерело вітамінів, мінералів, антиоксидантів та жирних кислот.

БРУСНИЦЯ

Брусниця має безліч корисних лікувальних властивостей. Зокрема, вона містить вітамін Е, який є антиоксидантом для всіх жирних кислот в організмі. Брусниця - потужне джерело клітковини та марганцю, калію та кальцію, магнію та фосфору. Окрім цього, вона містить

фітохімічні речовини, які можуть протидіяти інфекціям сечовивідних шляхів.

МОРОШКА

Найважливіша перевага морошки для здоров’я - це її здатність захищати від серцево-судинних захворювань, детоксикувати організм, зміцнювати імунну систему та запобігати певним видам раку.

Ця ягода багата вітамінами А, Е і С, фолієвою кислотою, вона також уповільнює ознаки старіння, стимулює кровообіг, запобігає діабету та покращує травлення. Морошка має унікальний компонент, якого не вистачає більшості фруктів - жирні кислоти омега-3 та омега-6, а також містить антиоксидантні поліфеноли та більше клітковини, ніж інші дикі ягоди, і може перешкоджати росту шкідливих бактерій у товстій кишці.

ОБЛІПИХА

Плоди обліпихи містять вітаміни В1, В2, К, С, А, Е, фолієву кислоту.

Вони є джерелом понад 60 антиоксидантів, щонайменше 20 мінералів, здорових жирних кислот, включаючи омега-3, омега-6, омега-9 та рідкісну омега-7. Для подразненої шкіри обліпиха може мати надзвичайну терапевтичну дію завдяки високим протизапальним

властивостям.

КРІП

Користь кропу полягає в його здатності зміцнювати травну систему, а також полегшувати симптоми різних розладів – від респіраторних інфекцій до діареї. Кріп корисний для догляду за ротовою порожниною і може бути потужним стимулятором для імунної системи. Він містить протизапальні речовини, а крім того, може зменшити надлишок газів.

Кріп – це клад органічних сполук, вітамінів А і С, заліза та марганцю.

 

Розгорнути

Немає товарів

Вгору