Друзі! Поспішаємо повідомити вам, що асортимент нашого інтернет-магазину HappyPet поповнився сухими кормами для котів і собак від одного з кращих німецьких виробників - компанії WINNER PLUS! Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете радувати своїх вихованців збалансованим гіпоалергенним харчуванням найвищої якості.

Чому варто вибирати продукцію WINNER PLUS?

Серед заводчиків і ветеринарів сухі корми WINNER PLUS вважаються одними з кращих не тільки в Німеччині, а й по всьому світу. Основні переваги продукції, при виготовленні проходить ретельну обробку, полягають:

  • У використанні 100% натуральної сировини (якісного м'яса птиці, лосося, баранини, телятини, а також рису, картоплі, кукурудзи, ячменю);
  • Відмові від молочних продуктів, яєчного білка, сої, ГМО, класичних сортів зерна для забезпечення гипоаллергенности;
  • Відповідно високим стандартам GMP, DIN ISO 9001: 2008, HACCP-SYSTEM.

Зверніть увагу! Корми WINNER PLUS не містять консервантів, ароматизаторів, барвників, підсилювачів смаку, інших хімічних компонентів.

Детальніше про інноваційні технології компанії WINNER PLUS можна дізнатися тут.

Завдяки високій планці якості корму для котів і собак від Winner Plus популярні в усьому світі. А тепер купувати краще збалансоване харчування для тварин різних порід можна і в Україні! Для замовлення підходящої позиції виберіть її в каталозі і оформляйте заявку прямо на сайті HappyPet.

Ми впевнені, що продукція цього виробника стане ідеальним повнораціонним кормом для Вашого вихованця на кожен день!