0
Мій кошик
Укр
Додайте товари до списку бажань

Flexi, Німеччина

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Світовий лідер у виробництві рулеток. Для їх виготовлення використовуються високоякісні міцні матеріали, а внутрішній механізм із запатентованою гальмівною системою збирається вручну і відрізняється надзвичайною міцністю.

В асортименті рулеток flexi ви можете вибрати повідець для собаки будь-якої ваги і будь-якою, зручною для вас довжини. А величезний вибір кольорів і дизайну оформлення зробить для вас прогулянку з вихованцем не тільки безпечною, але і приємною.

Німецька компанія flexi - Bogdahn International GmbH & Co Kg заснована в 1973 році. Її філософія говорить: «Тільки займаючись однією справою можна досягти досконалості», тому на заводі в місті Баргтехайде поблизу Гамбурга виробляються виключно повідці-рулетки. Компанія Flexi дає два роки гарантії на працездатність механізмів своїх рулеток.

Засновник і директор компанії flexi-Bogdahn International GmbH - Манфред Богдан (Manfred Bogdahn).

Принцип flexi - свобода для собаки і господаря.
Собака вільно переміщається, але при цьому вона на повідку. Господар контролює собаку в будь-який момент, не дивлячись на довжину повідка. За допомогою повідків flexi ці уявні протиріччя можна дуже просто вирішити. Повідці flexi НЕ провисають, так як вони завжди знаходяться під легким натягом. За допомогою гальмівної системи господар може в потрібний момент впливати на собаку і давати їй негласні команди. Великим пальцем натискаючи на кнопку гальмування або злегка натягуючи повідець, можна давати собаці короткі команди або підтягувати її до себе.

Додаткова функція довготривалої зупинки дозволяє заблокувати повідець на довгий час.

flexi - поводок, який дійсно підходить собакам.
1. Свобода руху
Повідці довжиною до 8 метрів розмотуються і змотуються, не провисаючи. Повідці flexi надають кожній собаці свободу руху, що йде на користь здоров'ю і радує вашого чотирилапого друга.

2. Контроль і надійність
Завдяки легкому статичному натягу ремінного або тросового повідця і вбудованою гальмівній і поворотній системі flexi, керованої однією рукою, господар завжди тримає свою собаку під контролем. Таким чином людина і собака надійно пов'язані один з одним.

3. Якість
Повідці Flexi виробляються в Німеччині і відповідають найвищим стандартам якості. Кожен поводок проходить більш ніж 90 перевірок якості перед випуском з заводу. Повідці збираються вручну. Таким чином виготовляються вироби визнаного якості - Made in Germany.

Розгорнути
Вгору