Питання про те, який тип харчування вибрати для свого вихованця варто, напевно, у кожного господаря. Прихильників натурального харчування рівно стільки, скільки і прихильників сухих і вологих готових кормів. Плюсів і мінусів достатньо, тому про це я краще розповім в окремій статті.

   Мабуть аналогічний питання стояло і перед засновниками німецької компанії WINNER PLUS. Логічним і, напевно, єдиним рішенням було створення корми типу 2 в 1. І у них, до речі, вийшло ідеально поєднати корисність натурального корму в консервах і сухих кормах..

   Пояснюю чому так. Але все по порядку

   Спочатку мене привабив їх слоган «Природне годування». Погодьтеся, досить незвичний для виробника кормів. Але виявляється, що це ціла філософія компанії. Сама філософія, вона ж і місія WINNER PLUS складається з 3 основних принципів:

 

1. НАТУРАЛЬНІСТЬ КОРМІВ WINNER PLUS

  

У виробництві використовується тільки натуральна сировина, яке проходить безліч етапів відбору і контролю.

При цьому якість усіх продуктів підтверджується безліччю сертифікатів, які також відносяться і до людської їжі (DIN EN ISO 9001: 2008, GMP-PET-FOOD і HACCP)

   Справжніх цінителів кормів від WINNER PLUS, компанія постійно радує розширенням асортименту новими смаками під, що викликає довіру, девізом «Краще харчування для здоров'я, життєзабезпечення і благополуччя». Остання новинка - це сухий корм для кошенят Winner Plus KittenCat на основі знежиреної курки і збагачений білками, особливо необхідними в перший рік життя кошеня.

   Важливо, що в складі всієї продукції WINNER PLUS повністю відсутні хімічні добавки, ароматизатори, консерванти і ГМО. Можливо це одна з причин, кілька високу ціну в порівнянні з аналогами сумнівної якості, які продаються на кожному кроці. Але побачивши консерву наживо, дійсно хочеться її з'їсти самому.

 

2. ХАРЧУВАННЯ ВАШОГО УЛЮБЛЕНЦЯ

  

   Створюючи рецептуру для всіх кормів, було вирішено позбавиться від усіх інгредієнтів, які можуть викликати алергію у тварини (соя, яйця, пшениця і ГМО). Таким чином всі корми з повною упевненістю позиціонуються як гіпоалергенні, але при цьому забезпечують абсолютно збалансоване харчування вихованця з відмінною засвоюваністю.

 

3. СИСТЕМА ГОДУВАННЯ ПОВНОГО ЦИКЛУ

  

   Система здорового харчування від WINNER PLUS передбачає забезпечення повноцінного здорового раціону харчування котам і собакам на кожен день. Для цього використовуються тільки сучасні технології виробництва, які відповідають усім стандартам. При цьому компанія гарантує максимальну засвоюваність вітамінів і мікроелементів і збалансовану дієту.

 

  

 

   Що мені не менш важливо, так це відсутність випробувань і тестування на тваринах. Багато хто цим, на жаль, нехтує ... Але не WINNER PLUS!

 

 

 

У будь-якому випадку здоров'я Вашого вихованця в Ваших руках. Правильне і здорове харчування - це основа його активності і довголіття.